LP5907SNX-1.9
pregled izdelka
Številka dela: LP5907SNX-1.9
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.9V 250MA 4X2SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5907SNX-1.9
Številka dela LP5907SNX-1.9 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.9V 250MA 4X2SON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 283632 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-X2SON (1x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-49819-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.9V 250mA 4-X2SON (1x1)
Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA Trenutni - izhod 250mA