ONET1101LRGETG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ONET1101LRGETG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LASER DRIVER 11.3GBPS 24VQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ONET1101LRGETG4
Številka dela ONET1101LRGETG4 Proizvajalec N/A
Opis IC LASER DRIVER 11.3GBPS 24VQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13937 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 2.97 V ~ 3.63 V Tip Laser Diode Driver (Fiber Optic)
Paket naprave za dobavitelja 24-VQFN (4x4) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-VFQFN Exposed Pad
delovna temperatura -25°C ~ 100°C Število kanalov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
natančen opis Laser Driver IC 11.3Gbps 1 Channel 2.97 V ~ 3.63 V 24-VQFN (4x4) Hitrost prenosa podatkov 11.3Gbps
Trenutni - dobava 95mA Tok - modulacija 85mA
Trenutni - predsodki 100mA Številka osnovnega dela ONET1101L