REF1004C-2.5G4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REF1004C-2.5G4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
225 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REF1004C-2.5G4
Številka dela REF1004C-2.5G4 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30501 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 20ppm/°C Typical
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Fixed