REG101NA-2.85/3K
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REG101NA-2.85/3K
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REG101NA-2.85/3K
Številka dela REG101NA-2.85/3K Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81941 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.13V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena REG101NA-2.85/3KG4
REG101NA-2.85/3KG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 100mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 650µA Trenutni - Quiescent (Iq) 500µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable