SN74AS640N
pregled izdelka
Številka dela: SN74AS640N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
140 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74AS640N
Številka dela SN74AS640N Proizvajalec N/A
Opis IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29796 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 74AS Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-6367-5
SN74AS640NE4
SN74AS640NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 1 Število bitov na element 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vrsta logike Transceiver, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Transceiver, Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA