SN74F126DG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74F126DG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F126DG4
Številka dela SN74F126DG4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226658 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 4
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Vrsta logike Buffer, Non-Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 64mA Številka osnovnega dela 74F126