SN74F38NSRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F38NSRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F38NSRE4
Številka dela SN74F38NSRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 296238 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOP
Serija 74F Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vhodov 2 Število vezij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 12.5ns @ 5V, 50pF Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vrsta logike NAND Gate Logična raven - nizka 0.8V
Logična raven - visoka 2V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Open Collector natančen opis NAND Gate IC 4 Channel Open Collector 14-SOP
Trenutna - izhodna visoka, nizka -, 64mA Številka osnovnega dela 74F38