SN74F574NG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74F574NG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F574NG4
Številka dela SN74F574NG4 Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152130 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Tube Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Tri-State, Non-Inverted Druga imena SN74F574NE4
SN74F574NE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 1
Število bitov na element 8 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 8.5ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Standard
Trenutni - Quiescent (Iq) 86mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 24mA
Frekvenca ure 100MHz Številka osnovnega dela 74F574
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74F657DWRG4
SN74F657DWRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC