SN74LS240N
pregled izdelka
Številka dela: SN74LS240N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.25V 20DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LS240N
Številka dela SN74LS240N Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.25V 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152697 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 20-PDIP
Serija 74LS Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-1651
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 24mA
Številka osnovnega dela 74LS240
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74LS2323DR
SN74LS2323DR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC LINE RCVR 2BIT 8SOIC
Na zalogi: 67561 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74LS240DWRE4
SN74LS240DWRE4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC
Na zalogi: 169745 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74LS240NSR
SN74LS240NSR
Opis: IC BUFFER INVERT 5.25V 20SO