SN74LVC2G14DBVRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC2G14DBVRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC INVERTER SCHMITT 2CH SOT23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC2G14DBVRE4
Številka dela SN74LVC2G14DBVRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC INVERTER SCHMITT 2CH SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254202 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vhodov 2 Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.3ns @ 5V, 50pF Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Vrsta logike Inverter Logična raven - nizka 0.3 V ~ 1.4 V
Logična raven - visoka 1.4 V ~ 3.7 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Schmitt Trigger natančen opis Inverter IC 2 Channel Schmitt Trigger SOT-23-6
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA