THS4150CDGKRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: THS4150CDGKRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije THS4150CDGKRG4
Številka dela THS4150CDGKRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP DIFF 340MHZ 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5000 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4 V ~ 33 V, ±2 V ~ 16.5 V Napetost - vhodni odmik 1.1mV
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Ubi stopnja 650 V/µs
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Vrsta izhoda Differential
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 340MHz
natančen opis Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-VSSOP Trenutni - dobava 17.5mA
Trenutni - izhod / kanal 85mA Trenutne - vstopne pristranskosti 4.3µA
Številka osnovnega dela THS4150 Vrsta ojačevalnika Differential
-3db Bandwidth 150MHz