TLV1544IDG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLV1544IDG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV1544IDG4
Številka dela TLV1544IDG4 Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 10-BIT SER 87KSPS 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17523 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 2.7 V ~ 5.5 V Napetost - Supply, Analog 2.7 V ~ 5.5 V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 87k Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C