TMS320C6202GLS250
pregled izdelka
Številka dela: TMS320C6202GLS250
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FIXED-POINT DSP 384-BGA
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 476 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 476 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320C6202GLS250
Številka dela TMS320C6202GLS250 Proizvajalec N/A
Opis IC FIXED-POINT DSP 384-BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 476 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 1.80V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 384-FCBGA (18x18)
Serija TMS320C62x Pakiranje Tray
Paket / primer 384-BFBGA, FCBGA Druga imena 296-10746
296-10746-5-ND
delovna temperatura 0°C ~ 90°C (TC) On-chip RAM 384kB
Nehlapen pomnilnik External Tip montaže Surface Mount
Vmesnik McBSP Ura 250MHz