TMS320LC542PGE2-50
pregled izdelka
Številka dela: TMS320LC542PGE2-50
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 144-LQFP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320LC542PGE2-50
Številka dela TMS320LC542PGE2-50 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 144-LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1853 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 3.30V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20)
Serija TMS320C54x Pakiranje Tray
Paket / primer 144-LQFP delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TC)
On-chip RAM 20kB Nehlapen pomnilnik ROM (4 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik BSP, HPI, TDM
Ura 50MHz Številka osnovnega dela TMS320LC542