TPS3808G12DBVTG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS3808G12DBVTG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VOLT SUPERVISOR 1.2V SOT-23-6
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS3808G12DBVTG4
Številka dela TPS3808G12DBVTG4 Proizvajalec N/A
Opis IC VOLT SUPERVISOR 1.2V SOT-23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83273 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 1.12V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve Adjustable/Selectable Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Izhod Open Drain or Open Collector delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)