TPS56300PWPG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS56300PWPG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG DL BUCK/LINEAR 28HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS56300PWPG4
Številka dela TPS56300PWPG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG DL BUCK/LINEAR 28HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8340 pcs Podatkovni list
w / nadzornik No w / Sequencer Yes
w / LED Driver No Napetost / tok - izhod 3 -
Napetost / tok - izhod 2 Programmable, 2A Napetost / tok - izhod 1 Controller
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 5.5 V Topologija Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1)
Paket naprave za dobavitelja 28-HTSSOP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število izhodov 2
Frekvenca - preklop 300kHz natančen opis Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 300kHz 28-HTSSOP