TPS715A33DRVTG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS715A33DRVTG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS715A33DRVTG4
Številka dela TPS715A33DRVTG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71014 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.12V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja 6-SON (2x2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA 6-SON (2x2) Tok - Supply (Max) 5.8µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 4.2µA Trenutni - izhod 80mA
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela TPS715A33
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS715A33DRVR
TPS715A33DRVR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6SON
Na zalogi: 122665 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS715A33DRVT
TPS715A33DRVT
Proizvajalci: N/A