TPS799185YZUT
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS799185YZUT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.85V 200MA 5DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS799185YZUT
Številka dela TPS799185YZUT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.85V 200MA 5DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114978 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6.5V
Paket naprave za dobavitelja 5-DSBGA (1x1.37) Serija -
Paket / primer 5-UFBGA, DSBGA PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-34853-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 5-DSBGA (1x1.37)
Trenutni - Quiescent (Iq) 60µA Trenutni - izhod 200mA