UCC3750DWTRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCC3750DWTRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC SOURCE RINGER CTRLR 28SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCC3750DWTRG4
Številka dela UCC3750DWTRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC SOURCE RINGER CTRLR 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10966 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 5V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C