CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3
Luminus DevicesLuminus Devices
CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED COB 5.6W 660LM 13.5MM SQ SMD
Podatkovni listi: 1.CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3.pdf2.CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3
Številka dela CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED COB 5.6W 660LM 13.5MM SQ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 36V
Kotni kot 120° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 13.50mm L x 13.50mm W
Serija CLM-9 Pakiranje Tray
Druga imena 1214-1234
CLM-09-27-90-36-AC00-F2-3
CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3-ND
CLM-9-27-90-36-AC00-F2-3REV.01
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test 85 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 9.00mm Diameter Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 1.37mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 490 lm (Typ) Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) CLM-9 White, Warm Square Tok - preskus 160mA
Tok - maks 350mA Konfiguracija Square