CLM-9-35-80-18-AC32-F4-3
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLM-9-35-80-18-AC32-F4-3
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED COB
Podatkovni listi: CLM-9-35-80-18-AC32-F4-3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLM-9-35-80-18-AC32-F4-3
Številka dela CLM-9-35-80-18-AC32-F4-3 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED COB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35185 pcs Podatkovni list CLM-9-35-80-18-AC32-F4-3.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 18V
Kotni kot 120° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 15.00mm L x 15.00mm W
Serija Sensus™ Gen3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test -
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 9.60mm Diameter Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 1.37mm