CVM-32-56-95-54-AC00-F2-2
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CVM-32-56-95-54-AC00-F2-2
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED COB 5600K SQUARE
Podatkovni listi: CVM-32-56-95-54-AC00-F2-2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CVM-32-56-95-54-AC00-F2-2
Številka dela CVM-32-56-95-54-AC00-F2-2 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED COB 5600K SQUARE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1194 pcs Podatkovni list CVM-32-56-95-54-AC00-F2-2.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 54V
Kotni kot 120° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 100°C Velikost / dimenzija 38.00mm L x 38.00mm W
Serija CVM Studio Pakiranje Tray
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 107 lm/W Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 32.80mm Diameter
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 31850 lm (Typ)
Tok - preskus 5.5A Tok - maks 5.5A