CXM-11-40-80-36-AC00-F2-3
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CXM-11-40-80-36-AC00-F2-3
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED COB 4000K SQUARE
Podatkovni listi: CXM-11-40-80-36-AC00-F2-3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CXM-11-40-80-36-AC00-F2-3
Številka dela CXM-11-40-80-36-AC00-F2-3 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED COB 4000K SQUARE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24876 pcs Podatkovni list CXM-11-40-80-36-AC00-F2-3.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 35V
Kotni kot 120° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 19.00mm L x 19.00mm W
Serija CXM-11 Pakiranje Tray
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 121 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 11.00mm Diameter Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 1.37mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 2040 lm (Typ) Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) CXM-11 White, Neutral Square Tok - preskus 480mA
Tok - maks 960mA Konfiguracija Square