CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED COB 16.8W 2030LM 19MM SQ SMD
Podatkovni listi: 1.CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3.pdf2.CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1125 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3
Številka dela CXM-14-27-80-36-AC00-F2-3 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED COB 16.8W 2030LM 19MM SQ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 36V
Kotni kot 120° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 19.00mm L x 19.00mm W
Serija CXM-14 Pakiranje Tray
Druga imena 1214-1249 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 111 lm/W Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 15.00mm Diameter
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 1.37mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 1920 lm (Typ)
Tok - preskus 480mA Tok - maks 1A