CXM-22-30-90-36-AC02-F2-3
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CXM-22-30-90-36-AC02-F2-3
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED COB 3000K SQUARE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CXM-22-30-90-36-AC02-F2-3
Številka dela CXM-22-30-90-36-AC02-F2-3 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED COB 3000K SQUARE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9127 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 35V
Kotni kot 120° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 85°C Velikost / dimenzija 28.00mm L x 28.00mm W
Serija Sensus™ Pakiranje Tray
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 97 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 22.00mm Diameter Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 1.37mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 4360 lm (Typ) Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) Sensus™ White, Warm Square Tok - preskus 1.28A
Tok - maks 2.9A Konfiguracija Square