MP-3014-2100-40-80
Luminus DevicesLuminus Devices
MP-3014-2100-40-80 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP-3014-2100-40-80
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka LED XNOVA NEUTRAL WHT 4000K 1206
Podatkovni listi: MP-3014-2100-40-80.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP-3014-2100-40-80
Številka dela MP-3014-2100-40-80 Proizvajalec Luminus Devices
Opis LED XNOVA NEUTRAL WHT 4000K 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 554335 pcs Podatkovni list MP-3014-2100-40-80.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 6.3V Kotni kot 110°
Toplotna odpornost paketa 23°C/W Paket naprave za dobavitelja 3014
Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.055" W (3.00mm x 1.40mm) Serija MP-3014
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1206 (3014 Metric)
Druga imena 1214-1216-1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lumens / Watt @ Current - Test 115 lm/W
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.52mm)
Flux @ 85 ° C, Tok - Test - Flux @ 25 ° C, Tok - Test 58 lm (Typ)
natančen opis LED Lighting MP-3014 White, Neutral 4000K (Typ) 6.3V 80mA 110° 1206 (3014 Metric) Tok - preskus 80mA
Tok - maks 120mA Barva White, Neutral