SST-90-W45S-F11-M3401
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-W45S-F11-M3401 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SST-90-W45S-F11-M3401
Proizvajalec / znamka: Luminus Devices
Opis izdelka BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
Podatkovni listi: 1.SST-90-W45S-F11-M3401.pdf2.SST-90-W45S-F11-M3401.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SST-90-W45S-F11-M3401
Številka dela SST-90-W45S-F11-M3401 Proizvajalec Luminus Devices
Opis BIG CHIP LED HB MODULE WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4896 pcs Podatkovni list 1.SST-90-W45S-F11-M3401.pdf2.SST-90-W45S-F11-M3401.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.25V
Kotni kot 100° Tip Chip On Board (COB)
Temperatura - preskus 25°C Velikost / dimenzija 11.00mm L x 10.00mm W
Serija SST-90 Pakiranje Tray
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test 81 lm/W
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) 8.00mm Diameter Tip objektiva Domed
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 5.40mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 825 lm (800 lm ~ 850 lm) Lastnosti -
natančen opis LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) SST-90 White, Neutral Square Tok - preskus 3.15A
Tok - maks 9A Konfiguracija Square