M83723/75R10026
TE Connectivity Deutsch Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M83723/75R10026
Proizvajalec / znamka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis izdelka CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT
Podatkovni listi: M83723/75R10026.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M83723/75R10026
Številka dela M83723/75R10026 Proizvajalec TE Connectivity Deutsch Connectors
Opis CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2254 pcs Podatkovni list M83723/75R10026.pdf
Napetost - ocenjena - Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-83723 Series III
RoHS Status Bulk Druga imena DM83723/75R10026
M8372375R10026
delovna temperatura -55°C ~ 200°C Število pozicij 2
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Številka izdelka proizvajalca M83723/75R10026
Velik premer dobavljen 10-2 Lastnosti -
Razširjen opis 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 2POS STRGHT W/SKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material 6 Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M83723/75R10027
M83723/75R10027
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 2POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1722 pcs
Prenesi: M83723/75R10027.pdf
RFQ
M83723/75R10026-LC
M83723/75R10026-LC
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN PLUG HSNG FMALE 2POS INLINE
Na zalogi: 5399 pcs
Prenesi: M83723/75R10026-LC.pdf
RFQ
M83723/75A8037
M83723/75A8037
Opis: CONN PLUG FMALE 3POS GOLD CRIMP
Prenesi: M83723/75A8037.pdf
M83723/75R10026
M83723/75R10026