MCA1206MD1000BP100
Vishay Beyschlag
MCA1206MD1000BP100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCA1206MD1000BP100
Proizvajalec / znamka: Vishay Beyschlag
Opis izdelka RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 1206
Podatkovni listi: MCA1206MD1000BP100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCA1206MD1000BP100
Številka dela MCA1206MD1000BP100 Proizvajalec Vishay Beyschlag
Opis RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151130 pcs Podatkovni list MCA1206MD1000BP100.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.4W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija MCA 1206 - Precision
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Druga imena MCA1206-100-MBTR delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MCA1206MD1000BP100 Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 FIFO's 2
Razširjen opis 100 Ohm ±0.1% 0.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 100 OHM 0.1% 0.4W 1206 Premaz, tip ohišja Thin Film