APC-16-350
MEAN WELLMEAN WELL
APC-16-350 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APC-16-350
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 12-48V 350MA
Podatkovni listi: APC-16-350.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije APC-16-350
Številka dela APC-16-350 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 12-48V 350MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12841 pcs Podatkovni list APC-16-350.pdf
Napetost - izhod 12 ~ 48 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 264VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 3.03" L x 1.57" W x 1.14" H (77.0mm x 40.0mm x 29.0mm)
Serija APC-16 Ocene IP42
Moč (Watts) 17W Druga imena 1866-1118
APC-16-350-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, SCP Učinkovitost 84%
Zatemnitev - natančen opis 350mA 12 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 350mA Odobritve CCC, CE, cURus