DLW05B-15
MEAN WELLMEAN WELL
DLW05B-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DLW05B-15
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 5W
Podatkovni listi: DLW05B-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DLW05B-15
Številka dela DLW05B-15 Proizvajalec MEAN WELL
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7485 pcs Podatkovni list DLW05B-15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 1000V Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.44" H (50.8mm x 25.4mm x 11.3mm)
Serija DLW05 Moč (Watts) 5W
Pakiranje - Paket / primer 5-DIP Module
Druga imena 1866-1379
DLW05B-15-ND
delovna temperatura -25°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, SCP
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 167mA, 167mA 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 167mA, 167mA Aplikacije ITE (Commercial)