DRP-480S-24
MEAN WELLMEAN WELL
DRP-480S-24 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DRP-480S-24
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 480W
Podatkovni listi: DRP-480S-24.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 812 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 812 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DRP-480S-24
Številka dela DRP-480S-24 Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 24V 480W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 812 pcs Podatkovni list DRP-480S-24.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.94" L x 8.94" W x 4.93" H (100.0mm x 227.0mm x 125.2mm)
Serija DRP-480S Moč (Watts) 480W
Druga imena 1866-1024
DRP-480S-24MW
DRP-480S-24MW-ND
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže DIN Rail
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 89% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 20A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 254 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 20A Odobritve CB, CE, cULus, cURus, TUV