ELG-75-C500A
MEAN WELLMEAN WELL
ELG-75-C500A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELG-75-C500A
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 75-150V 500MA
Podatkovni listi: ELG-75-C500A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELG-75-C500A
Številka dela ELG-75-C500A Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 75-150V 500MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3719 pcs Podatkovni list ELG-75-C500A.pdf
Napetost - izhod 75 ~ 150 V Napetost - izolacija 3750kV
Napetost - Vhod (Min) 100VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 6.14" L x 2.48" W x 1.40" H (156.0mm x 63.0mm x 35.5mm)
Serija ELG-75-C Ocene IP65
Moč (Watts) 75W Druga imena 1866-1583
ELG-75-C500A-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OTP, OVP, SCP Učinkovitost 91%
Zatemnitev PWM natančen opis 500mA 75 ~ 150 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 500mA Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC