ELP-75-24-C
MEAN WELLMEAN WELL
ELP-75-24-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ELP-75-24-C
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 76W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ELP-75-24-C
Številka dela ELP-75-24-C Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 24V 76W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2547 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 7.68" L x 2.68" W x 1.30" H (195.0mm x 68.0mm x 33.0mm)
Serija ELP-75 Moč (Watts) 76W
Druga imena 1866-1601
ELP-75-24-C-ND
delovna temperatura -30°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 90%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3.15A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 3.15A