ESP-240-54
MEAN WELLMEAN WELL
ESP-240-54 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESP-240-54
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 54V 216W
Podatkovni listi: ESP-240-54.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESP-240-54
Številka dela ESP-240-54 Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 54V 216W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1225 pcs Podatkovni list ESP-240-54.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 54V
Napetost - izolacija 3kV Napetost - Vhod 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 5.91" L x 5.51" W x 2.95" H (150.0mm x 140.0mm x 75.0mm)
Serija ESP-240 Moč (Watts) 216W
delovna temperatura -10°C ~ 60°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Benchtop Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalna obremenitev je obvezna No Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Adjustable Output, Universal Input Učinkovitost 85%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 54V 4A 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC, 249 ~ 370 VDC Input Tok - izhod (maks.) 4A