GC220A24-AD1
MEAN WELLMEAN WELL
GC220A24-AD1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GC220A24-AD1
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka BATT CHARGER LEAD ACID 27.2V 8A
Podatkovni listi: GC220A24-AD1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GC220A24-AD1
Številka dela GC220A24-AD1 Proizvajalec MEAN WELL
Opis BATT CHARGER LEAD ACID 27.2V 8A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1471 pcs Podatkovni list GC220A24-AD1.pdf
Utež 1100g Napetost - nominalno 27.2V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Tip Desktop
Sklop zaključka Rectangular Connector Velikost / dimenzija 8.27" L x 3.35" W x 1.81" H (210.00mm x 85.00mm x 46.00mm)
Serija GC220 Moč - maks 217.6W
Druga imena 1866-1757
GC220A24-AD1-ND
delovna temperatura -30°C ~ 60°C
Število celic 1 Tip montaže Desktop
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti LED Indicator
natančen opis Desktop Battery Charger 27.2V 8A 24V Čas polnjenja -
Tok napajanja - maks 8A Baterija kemija Lead Acid, Lithium-Ion
Velikost akumulatorske celice 24V Odobritve CB, CE, cULus, GS, UL