GE12I18-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GE12I18-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GE12I18-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W
Podatkovni listi: GE12I18-P1J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GE12I18-P1J
Številka dela GE12I18-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10041 pcs Podatkovni list GE12I18-P1J.pdf
Napetost - izhod 18V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 2.78" L x 1.57" W x 1.53" H (70.7mm x 40.0mm x 38.8mm) Serija GE12 (12W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 15W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-1776
GE12I18-P1J-ND
delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Vhodni priključek Multi-Blade (Sold Separately)
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 18V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 830mA
Dolžina kabla 59" (1.50m) Odobritve CCC, CE, cULus, GS, RCM
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GE1511RA
GE1511RA
Proizvajalci: Cal Test Electronics
Opis: OPROBE X10, 150MHZ W/RA - 1500 S
Na zalogi: 2485 pcs
Prenesi: GE1511RA.pdf
RFQ
GE12I07-P1J
GE12I07-P1J
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 10W
Na zalogi: 9007 pcs
Prenesi: GE12I07-P1J.pdf
RFQ
GE1502
GE1502
Opis: OPROBE X1 21MHZ 1500 SERIES 2.0M
Prenesi: GE1502.pdf
Opis: OPROBE X1, 30MHZ - 1500 SERIES,
Prenesi: GE1501.pdf
GE12I15-P1J
GE12I15-P1J
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
Prenesi: GE12I15-P1J.pdf
Opis: OPROBE X10 135 MHZ 1500 SERIES 2
GE12I12-P1J
GE12I12-P1J
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Prenesi: GE12I12-P1J.pdf
GE12I05-P1J
GE12I05-P1J
Opis: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Prenesi: GE12I05-P1J.pdf
Opis: OPROBE X10, 150MHZ - 1500 SERIES