GE24I09-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GE24I09-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GE24I09-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 20W
Podatkovni listi: GE24I09-P1J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GE24I09-P1J
Številka dela GE24I09-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6074 pcs Podatkovni list GE24I09-P1J.pdf
Napetost - izhod 9V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.19" L x 1.69" W x 1.59" H (81.0mm x 43.0mm x 40.5mm) Serija GE24 (24W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 20W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-1786
GE24I09-P1J-ND
delovna temperatura -10°C ~ 50°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Vhodni priključek Multi-Blade (Sold Separately)
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 9V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.22A
Dolžina kabla 39.4" (1.00m) Odobritve CCC, CE, cULus, GS, RCM