GEM30I12-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GEM30I12-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GEM30I12-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Podatkovni listi: GEM30I12-P1J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GEM30I12-P1J
Številka dela GEM30I12-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4419 pcs Podatkovni list GEM30I12-P1J.pdf
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 2.97" L x 1.54" W x 2.21" H (75.5mm x 39.1mm x 56.2mm) Serija GEM30I (30W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 30W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-1813
GEM30I12-P1J-ND
delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Vhodni priključek Multi-Blade (Sold Separately)
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 2.5A
Dolžina kabla 39.4" (1.00m) Odobritve CB, CE, cRUus, TUV