GSM18B12-P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GSM18B12-P1J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GSM18B12-P1J
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Podatkovni listi: GSM18B12-P1J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GSM18B12-P1J
Številka dela GSM18B12-P1J Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6995 pcs Podatkovni list GSM18B12-P1J.pdf
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 80 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm) Serija GSM18B (18W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 18W
Polarizacija Positive Center Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Druga imena 1866-1926
GSM18B12-P1J-ND
delovna temperatura -25°C ~ 60°C
Brez porabe energije 100mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta vnosa Cord (Sold Separately) Vhodni priključek IEC 320-C8
Obrazec Desktop (Class II) Učinkovitost Level VI
natančen opis 12V 18W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1.5A
Dolžina kabla 70.9" (1.80m) Odobritve CB, CE, cRUus, TUV