HBG-160-36B
MEAN WELLMEAN WELL
HBG-160-36B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HBG-160-36B
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 4.4A
Podatkovni listi: HBG-160-36B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HBG-160-36B
Številka dela HBG-160-36B Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 4.4A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1976 pcs Podatkovni list HBG-160-36B.pdf
Napetost - izhod 21.6 ~ 36 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm)
Serija HBG-160 Ocene IP67
Moč (Watts) 158W Druga imena 1866-2182
HBG-160-36B-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 92%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 4.4A 21.6 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 4.4A Odobritve CB, CCC, CE, cURus, TUV