HBG-240P-36A
MEAN WELLMEAN WELL
HBG-240P-36A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HBG-240P-36A
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 6.7A
Podatkovni listi: HBG-240P-36A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HBG-240P-36A
Številka dela HBG-240P-36A Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 6.7A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1995 pcs Podatkovni list HBG-240P-36A.pdf
Napetost - izhod 21.6 ~ 36 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 5.67" Dia x 1.38" H (144.0mm x 35.0mm)
Serija HBG-240P Ocene -
Moč (Watts) 241W Druga imena 1866-2216
HBG-240P-36A-ND
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP Učinkovitost 92.5%
Zatemnitev - natančen opis 6.7A 21.6 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 6.7A Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC