HEP-150-12A
MEAN WELLMEAN WELL
HEP-150-12A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HEP-150-12A
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 150W
Podatkovni listi: HEP-150-12A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HEP-150-12A
Številka dela HEP-150-12A Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 12V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1317 pcs Podatkovni list HEP-150-12A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.98" L x 2.68" W x 1.53" H (228.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Serija HEP-150 Moč (Watts) 150W
Druga imena 1866-2258
HEP-150-12A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, IP65, PFC Učinkovitost 91.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC Input Tok - izhod (maks.) 12.5A