HEP-185-24A
MEAN WELLMEAN WELL
HEP-185-24A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HEP-185-24A
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 24V 187W
Podatkovni listi: HEP-185-24A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HEP-185-24A
Številka dela HEP-185-24A Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 24V 187W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1102 pcs Podatkovni list HEP-185-24A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 24V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 8.98" L x 2.68" W x 1.53" H (228.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Serija HEP-185 Moč (Watts) 187W
Druga imena 1866-2266
HEP-185-24A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Adjustable Output, IP65, PFC, Universal Input Učinkovitost 93.5%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 7.8A 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC Input Tok - izhod (maks.) 7.8A