HEP-240-36A
MEAN WELLMEAN WELL
HEP-240-36A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HEP-240-36A
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 36V 241W
Podatkovni listi: HEP-240-36A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HEP-240-36A
Številka dela HEP-240-36A Proizvajalec MEAN WELL
Opis AC/DC CONVERTER 36V 241W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1172 pcs Podatkovni list HEP-240-36A.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 3.75kV Napetost - Vhod 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 9.61" L x 2.68" W x 1.53" H (244.2mm x 68.0mm x 38.8mm)
Serija HEP-240 Moč (Watts) 241W
Druga imena 1866-2273
HEP-240-36A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Adjustable Output, IP65, PFC, Universal Input Učinkovitost 93%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 90 ~ 305 VAC, 127 ~ 431 VDC Input Tok - izhod (maks.) 6.7A