HLP-80H-15
MEAN WELLMEAN WELL
HLP-80H-15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HLP-80H-15
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 5A
Podatkovni listi: HLP-80H-15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HLP-80H-15
Številka dela HLP-80H-15 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRIVER CC AC/DC 9-15V 5A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2821 pcs Podatkovni list HLP-80H-15.pdf
Napetost - izhod 9 ~ 15 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 305VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Rectangular, 6 Position Velikost / dimenzija 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm)
Serija HLP-80H Ocene -
Moč (Watts) 75W Druga imena 1866-5228
HLP-80H-15-ND
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP
Učinkovitost 88.5% Zatemnitev Analog, PWM
natančen opis 5A 9 ~ 15 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Tok - izhod (maks.) 5A