HVGC-100-700A
MEAN WELLMEAN WELL
HVGC-100-700A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HVGC-100-700A
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 15-142V 700MA
Podatkovni listi: HVGC-100-700A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HVGC-100-700A
Številka dela HVGC-100-700A Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 15-142V 700MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1425 pcs Podatkovni list HVGC-100-700A.pdf
Napetost - izhod 15 ~ 142 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 180VAC Napetost - Vhod (maks.) 528VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 8.35" L x 2.68" W x 1.53" H (212.0mm x 68.0mm x 38.8mm)
Serija HVGC-100 Ocene IP65
Moč (Watts) 99W Druga imena 1866-2870
HVGC-100-700A-ND
delovna temperatura -40°C ~ 90°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OTP, OVP, SCP Učinkovitost 91%
Zatemnitev - natančen opis 700mA 15 ~ 142 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 700mA Odobritve CB, CE, cURus, TUV