IDLC-45-1400
MEAN WELLMEAN WELL
IDLC-45-1400 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDLC-45-1400
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 19-32V 1.4A
Podatkovni listi: IDLC-45-1400.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDLC-45-1400
Številka dela IDLC-45-1400 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRIVER CC AC/DC 19-32V 1.4A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6584 pcs Podatkovni list IDLC-45-1400.pdf
Napetost - izhod 19 ~ 32 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 295VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Terminal Block Velikost / dimenzija 4.72" L x 2.95" W x 0.98" H (120.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Serija IDLC-45 Ocene -
Moč (Watts) 45W Druga imena 1866-2927
IDLC-45-1400-ND
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 83%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 1.4A 19 ~ 32 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.4A Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC