IDLV-65-48
MEAN WELLMEAN WELL
IDLV-65-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDLV-65-48
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.35A
Podatkovni listi: IDLV-65-48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDLV-65-48
Številka dela IDLV-65-48 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRIVER CV AC/DC 48V 1.35A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5248 pcs Podatkovni list IDLV-65-48.pdf
Napetost - izhod 48V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 180VAC Napetost - Vhod (maks.) 295VAC
Tip Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Terminal Block Velikost / dimenzija 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Serija IDLV-65 Ocene -
Moč (Watts) 65W Druga imena 1866-2957
IDLV-65-48-ND
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OVP, SCP Učinkovitost 89%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 1.35A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.35A Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC