IDPC-45-1050
MEAN WELLMEAN WELL
IDPC-45-1050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IDPC-45-1050
Proizvajalec / znamka: MEAN WELL
Opis izdelka LED DRVR CC AC/DC 26-43V 1.05A
Podatkovni listi: IDPC-45-1050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IDPC-45-1050
Številka dela IDPC-45-1050 Proizvajalec MEAN WELL
Opis LED DRVR CC AC/DC 26-43V 1.05A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6888 pcs Podatkovni list IDPC-45-1050.pdf
Napetost - izhod 26 ~ 43 V Napetost - izolacija 3.75kV
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 295VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Terminal Block Velikost / dimenzija 4.72" L x 2.62" W x 0.98" H (120.0mm x 66.5mm x 25.0mm)
Serija IDPC-45 Ocene -
Moč (Watts) 45W Druga imena 1866-2972
IDPC-45-1050-ND
delovna temperatura -20°C ~ 40°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti SCP Učinkovitost 84%
Zatemnitev Analog, PWM natančen opis 1.05A 26 ~ 43 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 1.05A Odobritve CB, CCC, CE, cURus, ENEC